Na stadion u Podgorici stigao u dresu Crvene Zvezde: Uočili su ga i nastao je haos

Nije se dobro proveo i morao je napustiti stadion

S. Mlaćo

Vatreno je sinoć bilo u Podgorici gdje je domaća Budućnost ugostila ekipu Struge i na kraju su se radovali gosti iz Makedonije.

Na tribinama je bilo posla i za policiju, a razlog je nepoznati navijač koji je stigao u dresu Crvene Zvezde.

Radilo se o plavom dresu sa natpisom Savićević i brojem deset, a domaći navijači brzo su ga uočili.

Obrušili su se na njega, došlo je do neželjenih scena, no brzo je reagovala policija. Uspjeli su navedenog izvući sa tribine u društvu njegove pratilje i smiriti situaciju.

Da li je navedeni došao sa namjerom da provocira domaće navijače ili se tek radi o turisti koji nije mogao ni znati da je dres Crvene Zvezde nepoželjan na stadiona u Crnoj Gori, nije poznato.

Istovremeno, navijači su mogli uživati u sjajnom meču sa sedam pogodaka.

Povela je Budućnost sa 1:0 u sedmoj minuti preko Đuričkovića, a četiri minute kasnije gostima izjednačenje donosi Radeski.

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena najava ludila. Radeski u trećoj minuti nadoknade pogađa za 1:2, a Adžić u devetoj minuti nadoknade za 2:2 i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku gosti ponovo dolaze do vodstva ovaj put od 2:3 golom Ibraimija u 66. minuti.

Radeski je zaokružio hat-trick pogotkm za 2:4 u 74. minuti utakmice i Struga je tada imala velika tri gola prednosti.

Bez bozira na zaostatak Budućnost se nije predavala i Sekulović u 82. minuti pogađa za 3:4.

Do kraja utakmice nije bilo promjene rezultata i Struga se prvi put u historiji kluba plasirala u treće pretkolo evropskom takmičenja.

Na golu makedonskog prvaka branio je bivši golman Željezničara i Veleža, Vedran Kjosevski.