Četiri pogotka u prvom meču nove sezone Prve lige RS

Gosti kući pjevajući

S. Mlaćo
Današnjim duelom Alfa Modriče i Kozare otvorena je nova sezona u Prvoj ligi Republike Srpske.

Viđen je kvalitetan meč u Modriči, a gosti su slavili 3:1 te upisali prva tri boda.

U prvom poluvremenu viđen je jedan pogodak i u 38. minuti kada je  Aleksandar Malbašić matirao domaćeg golmana.

U nastavku dosta uzbuđenja. Modriča se vraća 'u igru' golom Mateja Božića, te se očekivali da domaći možda mogu i do preokreta.

Nije se to desilo, s obzirom da u posljednjih desetak minuta izabranici Nedžada Žerića postižu dva pogotka.

Najprije je pgoodio Luka Bobić u 82. minuti, a tri minuta kasnije posao završava Milan Šikanjić.