Uščuplić: Igrači su u prvom poluvremenu ispunili ono što sam tražio

Sarajevo slavilo minimalnu pobjedu

Uščuplić: Igrači su u prvom poluvremenu ispunili ono što sam tražio

Sarajevo se od svojih navijača na Koševu za ovu sezonu oprostilo pobjedom nad Slobodom.

Bilo je 1:0 za Bordo tim.

Svoje viđenje nakon meča dao je šef struke bordo tima Dženan Uščuplić.

“Prvo poluvrijeme smo kontrolisali kroz kvalitetan posjed, te iskoristili i zabili pogodak. Već u drugom poluvremenu nismo bili u elementu, jer smo imali dosta problema u centralnoj zoni. Definitivno mislim da je pobjeda zaslužena“.

"Igrači su se potrošili protiv Veleža, ali u prvom poluvremenu smo ispunili ono što smo tražili. U drugom dijelu se osjetio nedostatak snage“, dodao je Ušuplić.

Potražite više informacija na temu WWin liga BiH:

Sarajevo u posljednjem kolu gostuje kod FK Velež.

Top Komentari

Husrefbeg22
Trebao si izvesti omladince da bar mogu potrcati. Ove penzionere treba konacno penzionisati i dati sansu mladima. Ovaj Ahmetovic skoro sve utakmice sto je odigrao nije gola postiga (2 gola za godinu dana je njegov skor). Da su direk ukopali u sesnaestersu odbile bi se 2 lopte od njega u gol. Ucinak katastrofalan. Trebalo je sansu dati Cmiljanicu i Catakovicu.
3 1
Comandini
Do kad cemo gledati trio fantastico? Ahmo, Krle i Dupi? Cuo sam da kafu pijete i dogovarate nove.ugovore ..ti meni ja tebi itd...
0 1

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi

Najčitanije iz kategorije