Slavija konačno slavila: Bogučanin pogodio, Stevanović na kraju izvanredno spasio

Prva liga RS, 22. kolo

U jednom od derbija 22. kola Prve lige RS Slavija je slavila protiv Zvijezde 09.

Bilo je 1:0, a odlazak Zorana Erbeza odnosno promjena na trenerskoj klupi pokazala se kao pravi potez za tim Slavije.

Bojan Regoje je probudio ekipu i to danas donijelo vrijedna tri boda.

Mreže su mirovale nakon prvog dijela, a onda je Denis Bogučanin pogodio deset minuta prije kraja za slavlje domaćih.

Nisu se gosti predavali, pa u 85. minuti Danijel Matić hvata sjajan volej, ali Stefan Stevanović lijepom paradom hvata loptu i bravurozno spašava svoj gol, te ostavlja tri boda u Istočnom Sarajevu.

Slavija je sada na 13. mjestu i nakon ove pobjede mnogo lakše diše, dok su gosti tek četvrti i jasno je da od borbe za prvo mjesto nema ništa.