Cuj velikan iz Mostara hahahahahahaha,inace naporan si,izadji vani malo medju raju,24 sata si na portalu hahahahahahaha,da mi je tvoj mozak 7 dana da se odmorim
Najbolji igrač koji je došao u Velež ove sezone je Meho Kodro. I danas je bolji od ovih novih 5-6 što je stiglo. Šta radi uprava, ja ne kontam. Ne mogu da vjerujem da Meho ima dodira s ovim novim igračima, da ih on bira. Njih ne možeš na googlu naći, kako ih naši "menadžeri" nađoše, ja ne razumijem. Ako ih Sablić dovodi, onda on ne želi dobro ni nama ni sebi. Sljedeća sezona će definitivno biti sezona u kojoj ćemo napustiti prvu ligu BiH.
Dao bi Nedo guzice da može u Velež gdje su najredovnije plate ugurat igrača. Isto tako bi drugi put dao guzice da je Željo doveo brzonoge Nukića i Ziljkića. Pusti Frane to nije valjda da Nedu gledaš hahahahahahaha
Tako je Hajabusa,trazio covjek raskid vidio da mu ode na zdravlje,zaliske dobio ! ABd sada da procvjeta kod vas i da bude kao prije dobar igrac ! A tesko da oni mogu razigrati nekog jedino da mozda formu odrze i takmicarski duh !
Razigravali Mahmica,a mi ga potpisali poslije posudbe,mozete samo dobite ove sto nam ne trebaju da se racunalo na Husu mogli bi ga sanjati,sta za Ericka kazu bio sjeo da potpise i cuo da je Zeljo u igri pobjego iz sale?
Razigravali Mahmica,a mi ga potpisali poslije posudbe,mozete samo dobite ove sto nam ne trebaju da se racunalo na Husu mogli bi ga sanjati,sta za Ericka kazu bio sjeo da potpise i cuo da je Zeljo u igri pobjego iz sale?
Nije mogao jer je Karjašević sam zatražio raskid sa Željom kada ga je Velež kontaktirao. Uzeli ga džabe da ne plaćamo obeštećenje za igrača kojeg smo tipovali. Možemo to sa Željezničarom koji je naša filijala u kojoj smo razigravali Mahmića