FK Vitez siguran protiv Rudara

Kvalitetna partija Vitežana

S. Mlaćo

Jesenji prvak Druge lige Zapad FK Vitez danas je savladao Rudar iz Han Bile 3:1.

Izabranici Šabana Haskića poveli su pogotkom Pjanića u 25. minuti. To je ujedno bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Vitežani su u nastavku povećali vodstvo sa dva pogotka rezerviste Ribe i bilo je jasno da će upisati pobjedu.

Gosti iz Han Bile do kraja su uspjeli samo smanjiti na 3:1. Bio je to i konačan rezultat ovog meča.

Za FK Vitez od prve minute su nastupali: Selman, Tufekčić, A. Haskić, Fetić, Klisura, Šibčić, Osmančević, Adilović, Heco, Ammar Haskić, T. Pjanić.