Fulhamu derbi donjeg dijela tabele, Aina zabio eurogol

Premiership

E. Oštraković

U posljednjem susretu sedmog kola Premiershipa Fulham je s 2:0 pobijedio West Bromwich Albion.

Bio je to duel ekipa iz donjeg dijela tabele, a na kraju je Fulham stigao do prve pobjede u ovoj sezoni u Premier ligi, dok je WBA i dalje bez poraza. Tim Slavena Bilića ima tri remija i četiri poraza.

Goste je načeo Reid u 26. minuti, da bi potom Aina zabio golčinu u 30. minuti. Zanimljivo da je oba puta asistent kod golova bio Aleksandar Mitrović.

Golčinu Aine pogledajte OVDJE.

Fulham gostuje West Hamu narednog vikedna, dok će WBA ugostiti Tottenham Josea Mourinha.