Fulhamu ne pomaže ni Ranieri
Ekipu sa Craven Cottagea jednostavno ne ide usprkos velikim ulaganjima pred početak sezone (Foto: EPA)

West Ham u sjajnoj seriji

Fulham je u 17. kolu engleske Premier lige poražen na svom Craven Cottageu od gradskog rivala West Hama sa 0:2.

Iako su dolaskom Claudija Ranierija na klupu najavljivanji bolji dani za ovaj tim, Fulham je danas doživio treći poraz u posljednje četiri utakmice i zakovani su za dno Premier lige.

Čekićari su posao u ovom meču završili nakon pola sata. Snoodgrass je u 17. minuti pogodio za 0:1, da bi u 29. minuti Michail Antonio pogodio za 0:2.

Imao je domaći tim u ovom meču dosta šansi. Međutim, lopta ih nije slušala, nije htjela u mrežu i West Ham je stigao do četvrte uzastopne pobjede.

Fulham je u dosadašnjem dijelu sezone osvojio samo devet bodova, dok je West Ham deveti sa 24 boda.