Galić približio Posušje tituli prvaka

Druga liga Jug

S. Mlaćo

Danas je u okviru 27. kola Druge lige FBiH grupa Jug odigrana samo jedna utakmica.

Lider Posušje slavio je u gostima kod Turbine iz Jablanice sa minimalnih 1:0. Već na startu Posušje je imalo nekoliko lijepih prilika, a vodstvo gostima donio je mladi Mile Galić u 39. minuti nakon kornera.

U drugom poluvremene prilike za goste nisu iskoristili Čuić, Bešlić i Galić, te je ostalo 1:0. Treba istaći da su gosti u ovom meču imali i podršku svojih navijača koji su ih na kraju nagradili aplauzima.

Posušje sada ima sedam bodova više od Turbine koja ima utakmica manje.