Komentari (11)

ubnt
ČAUŠEVIĆU , JBEM TI MATER !
cccccc
Pique je upravu. Barcelona u El Clasicu pogađa prečku u 90 minuti, a sudija jedva čeka da svira kraj i produžava utakmicu samo 4 minute, a 2-3 minute su izgubljene samo dok je sudija gledao VAR + 2,3 minute dok je sudija mijenjao opremu + 1 minuta dok je Casemiro izašao sa terena zbog crvenog + sve izmjene na utakmici. Samo zbog tih stvari je MORAO i trebalo je biti produženo barem 7-8 minuta, a produženo je samo 4. Jučer se utakmica Real -Sevilla produžava 6 minuta samo da Real izjednači
ubnt
I TEBI JBEM MATER
kurjak
Baš me zanima da li ima još neko da uopšte ovog Pique smatra nekim bitnim igračem u Barceloni.Uvijek se on javlja nešto da komentariše.
Berlinac
Cuj pique a sta on ima reci koliko je on puta se svadjo sa sudijama
realno_govoreci
Heheh hajde je bilo ko sta rekao ali Pike?
Mehinaldo
Realno od ove tri ekipe koje se bore za titulu trenutno barsa najbolje igra ali je isto tako protiv u velikim utakmicama losa real je ispuhao imao je dobar period i sad su pali na skrge disu atletiko je mrtav ima dva mjeseca ali su odigrali idealno pola godine tako da niko nije zasluzio sto postotno Sto se sudjenja real-sevila tice po meni ako se drzi kriterija penal je i za real a po meni nije ni jedna situacija penal nenamjerno oba puta i realno morao je casemiru pokazati drugi zuti kod faula na rakiticu
Salihović23
Real za nijansu bolji i od Barse i od Atleticoa, pa i protiv Atleticoa su pokradeni bili... Pogledaj malo bolje kaliko je koja ekipa penala dobila. Al ok, razumijem suprotno mišljenje, al pratim svaku utakmicu i vidim i ne vjerujem da se navlaci protiv Reala, u nekim utakmicama, nisu sve sudije iste, pogotovo s Varom, Moguće da ima veze s time što je Real s la ligom bio na sudu..
Mehinaldo
Ja sam navijac reala ali objektivno protiv sevile po meni dvije slicne situacije jednu sviras drugu ne A kazem i realno casemiru je morao dati drugi zuti a gledanu cijelu sezonu ja kazem sve se svira protiv reala penali im se nedosudjuju ali i real igra mrtvo u zadnje vrijeme sve je sto se golova tice na benzemi vecinom u velikim utakmicama su top ovo ostalo je patnja