Ovog vikenda vidjeli smo mnoštvo sjajnih golova, ali Enes Unal ih je sve večeras nadmašio

Golčina napadača Getafea

E. Čaušević

Getafe i Espanyol igraju trenutno utakmicu 12. kola španske La Lige.

U prvom poluvremenu gledali smo veoma dobru utakmicu na stadionu Alfonso Perez, a trenutno je rezultat 1:1.

Getafe je do prednosti uspio doći u 31. minuti kada se u centru pažnje našao Enes Unal.

Ovaj napadač je zabio fantastičan pogodak škaricama za 1:0 čime je oduševio navijače na tribinama.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Međutim, Espanyol je samo sedam minuta kasnije uspio da se vrati u meč, a gol za 1:1 postigao je Gomez.

Zoilomas
Kakav gol...iako je okrenut od gola I zna da ako pogodi ima tu i srece sigurno ali zelio je da ovo proba, probo je pa zabio... svaka cast majstore. Cokolada za ljubitelje.