Girona priredila novi šok Villarrealu

Slavili sa 2:0

E. Čaušević

Fudbaleri Girone danas su u gostima sa 2:0 savladali Villarreal u okviru 27. kola španske La Lige.

Gosti su odlično otvorili meč i već u 16. minuti stigli do prednosti. Garcia je uspisao asistenciju, a mrežu domaće ekipe zatresao je Stuani.

Domaći su nakon toga pokušali doći do izjednačenja, bacili su sve karte u napad, ali im se to nije isplatilo.

Katalonski klub posao u ovom meču završio je deset minuta prije kraja utakmica. Ovaj put asistenciju je ubilježio Portu, a konačnih 0:2 postavio je Lozano.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Villarreal je na šestom mjestu sa 41 bodom, dok je Girona sedma, ali sa samo jednim bodom manje u odnosu na današnjeg protivnika.