Glupost Tošića, RvP odlučio veliki derbi

Veliki derbi pripao Fenerbahčeu

Osmina finala turskog Kupa donijela je veliki duel između Bešiktaša i Fenerbahčea, a na kraju su gosti slavili rezultatom 1:0.

Dosta uzbuđenja je donio ovaj meč, ali je na kraju samo jedan gol odlučio putnika među osam najboljih timova u Kupu.

Dosta je Feneru pomogao i srbijanski defanzivac Duško Tošić. Dobio je crveni karton zbog udaranja Robina van Persieja, pa je Bešiktaš odigrao kompletno drugo poluvrijeme s igračem manje.

Posao je Fenerbahče završio u 72. minuti. Sjajnu akciju završio je Van Persie za konačan rezultat susreta od 1:0.

Tako su aktuelni prvaci ispali iz Kupa, dok Fener odlazi među osam najboljih.