Godine prolaze, a Iker je i dalje klasa sa sebe

Golman Porta skinuo penal Fernandesu

Moskovski Lokomotiv i Porto su odigrali prvo poluvrijeme puno uzbuđenja na RZD Areni u Moskvi.

Mogli su domaći do vodstva već u 10. minuti kada arbitar dosudio penal za Lokomotiv.

Fernandes je uzeo loptu, dobro šutirao, ali je Iker Casillas pokazao da je i sa 37 godina klasa.

Španac je sjajno odbranio, a njegov Porto je u 26. minuti došao do vodstva kada je Marega pogodio sa bijele tačke.

Herrera je povisio na 0:2, da bi Mirančuk u 38. minuti smanji na 1:2.

Vodstvom Porta od 1:2 se otišlo na poluvrijeme, a gosti su na startu drugog dijela stigli do 1:3 pošto je Corona zatresao mrežu gola Lokomotiva.