Gojaku malo nedostajalo da iskoristi grešku Rumuna

Pokušao lobovati Radua

Rumunija je povela s 1:0 u 15. minuti, ali BiH je nakon toga preuzela incijativu.

Utakmica je jako važna i mogla bi da odluči putnika na Evropsko prvenstvo, ali nažalost u igri pod pritiskom bolje su se snašli Rumuni, pa su stigli do 1:0 u 15. minuti.

Najbolju šansu BiH je imala u 24. minuti, kada je golman Radu istrčao s gola i glavom izbacio loptu, a ona došla do Amera Gojaka, koji je pokušao lobom da izjednači, no bio je neprecizan.

Možda je mogao da uposli Menala ili Demirovića na drugoj stativi, ali šta je tu je, sada je to iza nas.