Golijada na otvaranju 12. kola Serije A

Sassuolo slavio s 3:1

Sassuolo je u prvom susretu 12. kola Serije A bio bolji od Bologne rezultatom 3:1.

Sassuolo je osvojio vrijedne bodove u borbi za opstanak, a Bologna je doživjela šesti poraz u sezoni, no i dalje je na +4 u odnosu na timove iz opasne zone.

Iako je u prvom dijelu viđen tek jedan pogodak, na kraju čak četiri gola u Reggio Emiliji i zaslužena pobjeda Sassuola.

Golijadu je najavio Caputo golom u 34. minuti, Boga u 68. zabija za 2:0, Orsolini ubrzo smanjuje na 2:1, no već u 75. minuti je bilo 3:1, pošto je Caputo postavio konačan rezultat.

Sassuolo nakon reprezentativne pauze dočekuje Lazio, dok će Bologna pred svojim navijačima protiv Parme pokušati da zaustavi tu negativnu seriju od tri poraza.