Goražde nastavilo sa dobrom formom

Savladano Orašje

A. Čaušević

Goražde je u 13. kolu Prve lige FBiH upisalo pobjedu protiv Orašja s 1:0 te tako nastavilo s dobrim igrama.

Domaći su ofanzivno ušli u utakmicu, dobru priliku je propustio Jazvin, ali je golman gostiju Bećirović bio na nivou.

Pobjednik je odlučen u 26. minuti. Nakon ubačaja Tatara iz kornera za vodstvo Goražda pogodio je Mihajlović.

U nastavku uslijedio je blagi pad u igri domaćina. Orašje je na momente djelovalo ozbiljnije, ali su ipak najbolje prilike imali domaći preko Tatara i Hrelje.

Na kraju je ostalo minimalnih 1:0 pa je Goražde stiglo do četvrte pobjede u nizu.

FK Goražde - HNK Orašje 1:0 (Mihajlović)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

FK Goražde: Mujanović, Galešić, Dučić, Jazvin, Tatar, Hrelja, Velić, Danilović, Islamagič, Đoković, Mihajlović

HNK Orašje: Bećirović, Mikić, Smajlović, Dedić, Brčkalić, Mikić, Matolić, Marošević, Benković, Lugavić, Simović