GOŠK slavio u Kaknju, Olimpiku bod u Orašju

Prva liga FBiH, 14. kolo

S. Mlaćo

Zanimljivo je danas bilo u Kaknju gdje je gostovao GOŠK i slavio sa 4:3.

Gabeljani su sjajno otvorili meč, te poveli u drugoj minuti pogotkom Mašića, da bi u 13. minuti na 2:0 povisio Miloš Pavičević.

Sjajnu igru gostiju upotpunio je uoči odlaska na pauzu Sabahudin Jusufbašić.

Rudar postiže pogodak preko Gačana, da bi zatim Jusufbašić drugim pogotkom povisio na 1:4.

Domaći se nisu predavali, te preko Hrelje i Kobilice smanjuju na 3:4. Snage za nešto više nisu imali.

Prva liga FBiH, 14.kolo:

FK Rudar - NK GOŠK 3:4

FK Rudar Kakanj: Karavdić, Bešić, Goralija, Hrelja, Kovač, Kobilica, Musić, Zukić, Čulov, Popović, Gačan.

NK GOŠK: Kragić, Hukara, Islamagić, Aletić, Mašić, Kulović, Pavičević, Savić, Rizvanović, Jusufbašić, Kožul.

U Orašju su igrali Orašje i Olimpik.

Gosti su poveli pogotkom iz slobodnjaka Stojanovića, da bi u drugom poluvremenu Vidović izjedačio sa 11 metara.

Igralo se veoma tvrdo do kraja i ostalo je 1:1.