GOŠK slavio važnu pobjedu, Bosna Sema ubjedljiva

Važna pobjeda tima iz Gabele

S. Mlaćo

GOŠK iz Gabele upisao je veoma važnu pobjedu u duelu protiv Radničkog iz Lukavca 2:1.

Gosti su prvi poveli preko Danijala Aljukića već u trećoj minuti, ali domaći se vraćaju u 24. minuti kada je Darko Đajić matirao Elbisa Šabića.

U drugom poluvremenu, tačnije u 53. minuti preokret domaćih. Mirsad Ramić nastavlja sezonu iz snova i trese mrežu gostiju.

Do kraja se mreže nisu tresle i ostalo je 2:1, te je GOŠK došao na drugu poziciju.

Na stadionu Asim Ferhatović Hase malobrojni gledaloci nisu mogli vidjeti zanimljivu utakmicu.

Bosna Sema je savladala Orašje sa 3:0. Nakon prvih 45. minuta nije bilo pogodaka, ali u drugom mnogo bolja igra domaćih i zaslužena pobjeda. Prvo je Mujić pogodio za vodstvo, a pred sami kraj po jedan pogodak Oglečevca i Murge za ubjedljviih 3:0.