Šou u Madridu: Majstorija Griezmanna, pa trenutak ludila Diega Simeonea

Kakva utakmica

Esmer Oštraković

Sjajnu utakmicu u Madridu u okviru 2. kola grupne faze Lige prvaka igraju Atletico Madrid i Feyenoord.

Nakon prvih 45 minuta, gosti su dva puta imali prednost, ali se Atletico Madrid dva puta uspio vratiti.

Krenulo je fenomenalno za goste koji su već u sedmoj minuti došli do prednosti od 1:0.

Dosta sreće imali su igrači Feyenoorda jer je Hermoso na dosta čudan način postigao autogol.

Ipak, samo pet minuta kasnije stvari su vraćene na početak. Morata je iskoristio grešku gostujuće odbrane i postigao gol za poravnanje.

Hancko je u 34. minuti postigao gol za novo vodstvo Feyenoorda na ovom susretu.

A onda je duboko u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena pravu majstoriju izveo Griezmann.

Postigao je reprezentativac Fracuske prelijep gol i tako ponovo donio izjednačenje svojoj ekipi.

Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Vrijedi dodati i "ludu" reakciju Simeonea koja najbolje pokazuje koliko ovaj gol znači njemu i njegovoj ekipi.