Groningen poražen od prvoplasiranog Feyenoorda

Memišević igrao 90 minuta

Ekipa Groningena, za koju nastupa naš fudbaler Samir Memišević, je danas doživjela poraz od prvoplasiranog Feyenoorda rezultatom 2:0.

Feyenoord je prvi gol postigao u 39. minuti preko Toornstre, koji je bio autor i drugog pogotka u 66. minuti.

Groningen je u 75. minuti ostao s igračem manje zbog isključenja Bacune, ali je rezultat 2:0 bio konačan.

Samir Memišević je odigrao svih 90 minuta za svoj Groningen, koji je već četiri utakmice bez pobjede. Bilans ovog kluba je tri remija i jedan poraz.

S druge strane, Feyenoord ubjedljivo vodi na tabeli Eredivisije sa 57 bodova, osam više od drugoplasiranog Ajaxa koji ima jednu utakmicu manje.