Memišević igrao 84 minute, Groningen remizirao

21. kolo Eredivisie

Groningen je večeras u 21. kolu holandske Eredivisie remizirao sa Excelsiorom (1:1).

Nakon prvog poluvremena u kojem nije bilo pogodaka, u nastavku utakmice su viđena oba gola. Prvo je Mahi sa bijele tačke doveo Groningen u prednost od 1:0 u 48. minuti, da bi Hadouir u 80. ppostavio konačan rezultat utakmice.

Potencijalni bh. reprezentativac Samir Memišević je i večeras bio u startnoj postavi Groningena, a igru je napustio u 84. minuti.

U ostalim utakmicama današnjeg programa, PSV je kao gost savladao Alkmaar sa 4:2. Eagles je bio bolji od Nijmegena sa 2:1, a Heracles od Williem II sa 3:1.