Hadžibegićev Valenciennes i Ajaccio remizirali

Francuska Ligue 2

Valenciennes kojeg vodi bosanskohercegovački stručnjak Faruk Hadžibegić remizirao večeras sa AC Ajacciom.

Utakmica 7. kola francuske Ligue 2 između Valenciennesa i Ajaccija na kraju je okončana rezultatom 1:1, a prvi gol na meču je viđen već nakon 4. minute.

Vodstvo Valenciennesu je nakon dosuđenog jedanaesterca donio Ciss, da bi potom u 53. minuti izjednačio Madri i vratio ujedno stvari na početak. Kasnije će se ispostaviti da je to ujedno bio i posljednji pogodak na utakmici.

Ovim remijem Valenciennes je sedmu poziciju na tabeli sa deset osvojenih bodova, tri manje od vodećeg Amiensa.