Hadžić strijelac u derbiju začelja HNL-a

Istra bolja od Lokomotive

Derbi začelja HNL-a u Puli su igrali Istra 1961 i Lokomotiva, a domaći su na kraju slavili s 3:1.

Antonio Ivančić je zabio za vodstvo domaćih u 20. minuti, da bi osam minuta kasnije za izjednačenje zabio Irfan Hadžić.

Do kraja prvog poluvremena domaći ponovo dolaze do prenosti i to golom Mateja Vuka u 40. minuti.

Nastavak je donio jedan gol, u 53. minuti po drugi put Ivančić trese pobjedu gostiju za ispostavit će se konačan rezultat.

Za goste su ovom meču nastupili još Branimir Cipetić, Stipo Marković i Mateo Marić, dok je za domaće u nastavku priliku dobio Gedeon Guzina.