Navijači Hajduka pozivaju na revoluciju: "Dogovoriti se sa klubovima da ne izlazimo na teren!"

Ne žele više ovo da trpe

E. Oštraković

Dugo će se u Hrvatskoj pričati o suđenju nakon svega što je viđeno u sedmom kolu SuperSprot HNL-a.

Naime, sve je krenulo od utakmice Hajduka i Istre na Poljudu.

Gosti su u 11. minuti sudijske nadoknade ostvarili pobjedu. VAR je uredno provjerio gol koji je kasnije priznat.

Nakon završetka utakmice pojavila se fotografija u kojoj se vidi Ante Erceg koji je jako blizu linije na centru igrališta, te je sam gol bio sumnjiv navijačima Hajduka.

Samo dan nakon toga Dinamo je napravio nevjerovatan preokret protiv Osijeka i ostvario je pobjedu od 3:2.

Vodio je Osijek sve do 71. minute, a onda je Dinamo zaigrao dosta bolje. Ipak, dva penala su presudila.

Prvi je dosuđen u 89. minuti, a drugi nekoliko minuta kasnije, a VAR provjera trajala je dosta, dosta dugo.

Navijači Hajduka više ne žele da trpe nepravdu te pozivaju na revoluciju.

"Dogovorit se sa ostalim klubovima (osim dinama naravno) da ne izlazimo na teren dok se ne dovedu strane sudije."

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

"Di je zapelo sa stranim sucima? Sve utakmice koje su sudili je bilo skoro pa perfektno suđenje."

Navijači Hajduka su jano rekli šta misle o svemu što se desilo, a ostaje da vidimo kakva će biti reakcija čelnika njihovog kluba.

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HNK Hajduk Moje Teme

lalinjo
Hahahaha,onda oni prvi ne smiju izaci,pa njima je vise penala suđeno nego svim klubovima u HNL-u,pocistite prvo ispred svojih vrata retardi.