Oglasili se iz Hajduka nakon sramote protiv Rijeke i poslali jasnu poruku navijačima

Nije dugo trebalo

Esmer Oštraković

Fudbaleri Hajduka sinoć su na krcatom Poljudu odigrali utakmicu protiv Rijeke i razočarali su svoje navijače u Jadrankom derbiju.

Utakmica je odigrana u okviru 26. kola SuperSport HNL-a, a nakon proekreta ekipa Rijeke je ostvarila pobjedu od 2:1.

Domaće je u vodstvo doveo Rokas Pukštas golom koji je postigao u 15. minuti, ali u drugom poluvremenu se desio preokret.

Prvo je Obregon postigao fenomenalan gol za 1:1, a sedam minuta kasnije Selahi pravi preokret.

Pobjeda rijeke značila je promjenu na vrhu tabele, te je sada ova ekipa lider u SuperSport HNL-u.

Navijači Hajduka očekivali su mnogo od jučerašnje utakmice, ali sve se raspalo u drugom poluvremenu.

Iz Hajduka im poslali poruku

Nakon utakmice Torcida je podržala igrače nakon poraza, te su zapjevali:

"I kad gube i kad tuku, uvijek vijerni svom Hajduk", ali čuo se i poneki zvižduka sa tribina.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Nakon svega iz kluba su se obratili navijačima i to putem objave.

"Što je teži uspon uz brdo, to je ljepši pogled s vrha!".

Zaprati HNK Hajduk, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
HNK Hajduk Moje Teme

HBSC
Najveca je sramota sto se vi nazivate novinarima
1 0
DDG
Otkud sramota ako se izgubi protiv drugog na tabeli jednim golom razlike? A šta očekivati na ovom portalu gdje je novinarski vrh napisati bombastičan naslov