"Hajrović mi je rekao da mi ne smije više asistirati"
Bh. fudbaler je pružio odličnu predstavu, ali je krivac za jedan od dva gola koje je postigao Rudeš (Foto: EPA)

Mladi fudbaler Rudeša se našalio sa bh. igračem

Zagrebački Dinamo danas je deklasirao Ruderš (7:2) u prvoj utakmici nastavka sezone HNL-a.

Dva pogotka je u ovom meču postigao bh. fudbaler Izet Hajrović, ali je krivac i za prvi gol Rudeša, kojeg je postigao 22-godišnji Tomislav Štrkalj.

Štrkalju je za prvi gol asistirao upravo Hajrović, a šale zbog toga je bilo na poluvremenu.

"Zahvalio sam mu na poluvremenu. Pitao sam ga je li može još jedna, ali mi je rekao da ne smije više", istakao je mladi napadač.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Ipak, i bez pomoći Hajrovića Štrkalj je uspio zabiti još jedan gol, ali njegov tim je u ovom duelu doživio pravu katastrofu.

Rudeš je uvjerljivo posljednji tim na tabeli. Još uvijek nemaju pobjedu i osvojili su tri boda u 19 odigranih kola.

Zaprati GNK Dinamo Zagreb, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: