Halilhodžić na debiju vidio veliku grešku svog golmana, Maroko se spasio poraza u 88. minuti
(Foto: EPA)

Remi protiv Burkine Faso

Vahid Halilhodžić remijem je večeras debitovao na klupi Maroka.

Njegova selekcija je u prijateljskom duelu remizirala sa Burkinom Faso, a konačan rezultat glasio je 1:1.

Vodeći gol na meču postignut je u 71. minuti. Pogodio je Cyrille Bayala i to uz dosta sreće, jer je očajno na golu Maroka reagovao golman Anas Zniti.

Prvo je 23-godišnji čuvar mreže odlično skinuo šut Bancea. Ipak, u nastavku akcije ispala mu je lopta nakon mnogo slabijeg šuta Bayale i završila je iza njegovih leđa.

Ipak, u 88. minuti se Maroko spasio poraza. Feddal je zabio za konačan rezultat susreta od 1:1.

Prijateljski meč:

Maroko - Burkina Faso 1:1

Fce
Hahaha cuj vidio gresku svog golmana covjeku lopta prosla kroz noge Ako Vaha misli nesto napraviti trebao je povesti kakvog golmana sa sobom iz trece lige federacije haha