Medunjanin ranim pogotkom najavio više nego efikasni meč

Lijepo je pogodio bivši bh. reprezentativac

S. Mlaćo
Bivši bh. reprezentativac Haris Medunjanin i dalje oduševljava svojim majstorijama.

Medunjanin je član Cincinnatija koji je poražen sinoć od Montreala u sjajnom meču MLS lige sa čak 5:4.

Medunjanin je na terenu proveo svih 90 minuta, a postigao je prvi pogodak na meču, već u šestoj minuti. Sjajno je primio jednu loptu, pogledao gdje se nalazi protivnički golman i iskusno pogodio uz samu stativu.

Domaći golman nije imao šanse da odbrani ovaj udarac.

Cincinnati je sada na 11. mjestu sa 12 bodova, a za Medunjanina je ovo bio prvijenac u novoj sezoni.

Abdulah123
Medeni je i sad babo za Loncara i slicne *****e.
3 0
Dzematlija
A kako je znao i za repku sa distance da je ošine... Sjecam se jednom Pjanke izveo korner njemu direkt na volej sa 20-25 metara iz prve BAAAAMMM :) Protiv Latvije ili Litvanije, 5:0 smo dobiti u gostima tad.