Haskić pogodio za vodstvo Radničkog, ali je Partizan na kraju ostvario visoku pobjedu
Haskić je stigao do svog četvrtog gola ove sezone

Novi gol za bh. napadača

S. Pašalić

Nogometaši Radničkog iz Niša su u 10. kolu Super Lige Srbije na svom terenu poraženi od Partizana sa 4:1.

Dobro je krenulo za domaće kada je u 11. minuti Nermin Haskić pogodio iz penala za 1:0. Bio je ovo drugi gol za redom iz penala u dva kola za bivšeg igrača Budućnosti i Sarajeva.

Ipak, radost domaćih navijača nije dugo trajala s obzirom da je Partizan golovima Natcha iz penala u 23. i Sadiqa u 30. minuti stigao do preokreta i vodstva od 2:1.

U nastavku su Soumah u 56. i ponovo Sadiq u 78. minuti pogodili za na kraju visoku pobjedu gostiju od 4:1.

Potražite više informacija na temu Super liga Srbije:

Radnički je na 6. mjestu na tabeli sa 16 bodova, dok je Partizan trenutno vodeći sa 23 boda. Ovo je bio četvrti gol Haskića u ovoj sezoni za ekipu iz Niša.