Hennessey spasio Crystal Palace

Sjajna odbrana golmana Crystal Palacea

E. Čaušević

U posljednjoj utakmici 15. kola engleske Premier lige Everton i Crystal Palace odigrali su bez pobjednika 1:1.

Gosti su mogli do pobjede jer su od 76. minute golom Danna vodili sa 1:0. Ipak, domaća ekipa uspjela je da stigne do izjednačenja, a junak je ponovo bio sjajni Lukaku koji je zatresao mrežu Palacea u 81. minuti.

Ipak, gosti trebaju zahvaliti svom golmanu što su ostali neporaženi u večerašnjoj utakmici. Hennessey je imao nekoliko sjajnih odbrana, ali izdvaja se ona iz 66. minute kad je maestralno odbranio udarac Cleverleyja.