Đurić na klupi

Higuain i drugovi protutnjali Cesenom

Pretposljednji meč 17. kola Serije A između Cesene i Napolija ostat će u lijepom sjećanju navijačima gostujućeg tima, koji je ubjedljivo slavio rezultatom 4:1.

Cesena nije loše otvorila meč, ali je Napoli golom u 29. minuti u potpunosti okrenuo situaciju u svoju korist. Callejon je pogodio za 1:0, a zatim u 41. minuti Higuain povisuje na 2:0.

Hamšik u 64. minuti pogađa za 3:0 a potom u 72. Higuain svojim drugim pogotkom dovodi Napolitance do visokih 4:0. Utješni gol za domaće kojim se ubrzo smiješi "fenjer" Serije A postigao je Brienza.

Bh. internacionalac i potencijalni reprezentativac Milan Đurić presjedio je svih 90 minuta na klupi domaćeg tima.

Seria A, 17. kolo:

Potražite više informacija na temu Serie A:

Cesena - Napoli 1:4 


NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.