
Sedam golova i dosta preokreta
Fudbalska poslastica u Splitu i muk na Poljudu
Spektakularan susret gledali smo u 24. kolu HNL-a. Hajduk i Lokomotiva su na Poljudu odigrali fudbalsku poslasticu, a na kraju su navijači Hajduka u nevjerici gledali u semafor.
Lokomotiva je odigrala sjajan meč i slavila u Splitu. Konačan rezultat na semaforu glasio je 3:4.
Lokosi fenomenalno otvaraju meč. Povremeni bh. reprezentativac Branimir Cipetić asistirao je Bubanji u 12. minuti koji pogađa za 0:1.
Hajduk kao da nije mogao da se oporavi od početnog poka, a stigao je novi. U 28. minuti Stojković je precizan za 0:2.
Brodolom Splićana spašava VAR koji je poništio pogodak Goričana za 0:3 u 36. minuti i to kao da je dalo vjetar u leđa domaćinima.
Mlakar na asistenciju Anella u 40. minuti smanjuje rezultat na 1:2 što je bio i rezultat prvog poluvremena.
Oglasi
U nastavku Hajduk se skroz vraća u meč. Livaja je u 65. minuti bio siguran sa bijele tačke za 2:2.
Kada se činilo da se Hajduk vraća u utakmicu u finišu dva nova šamara na Poljudu.
Prvo je Ibrahim u 83. minuti pogodio za vodstvo zagrebačke ekipe od 2:3, a isti igrač u 87. minuti pogađa za 2:4. Muk na Poljudu u tim trenucima.
Spektakl nije tu završio. Igrala se 89, minuta kada Benrahou postiže treći gol za Hajduk i na semaforu je u tim momentima stajalo 3:4.
Nažalost po navijače i igrače Hajduka to je bio konačan rezultat ove nevjerovatne fudbalske predstave u Dalmaciji.
Promo
Povezano

Partija koju će dugo pamtiti
Senzacija na Poljudu kojoj se niko nije nadao: Hajdukova djeca izbacila veliki Manchester City!

Splićani razbijeni na Maksimiru
Dinamo ponizio Hajduk u najvećem derbiju hrvatskog fudbala
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.