Perišić sjajnim golom vratio Hrvatsku u život

Izjednačio na 1:1

Endin Čaušević

Reprezentacija Hrvatske igra trenutno meč Evropskog prvenstva protiv Češke.

Česi su bili nešto bolji u prvom poluvremenu, a do prednosti su uspjeli da dođu u 37. minuti.

Sudija je svirao diskutabilan penal za Češku, a pogodak s bijele tačke za 1:0 postigao je Patrik Schick.

Međutim, Hrvatska se uspjela vratiti u život na samom početku drugog poluvremena.

Potražite više informacija na temu EURO 2020:

Vatreni su na 1:1 poravnali u 47. minuti nakon što je Perišić sjajno prošao po lijevoj strani, a onda odlično pogodio suprotni ugao gola Češke.

Podsjećamo, Hrvatskoj je potrebna pobjeda danas ukoliko žele ostati u igri za plasman u nokaut fazu.