Sada ni suci nisu mogli ništa: Erupcija oduševljenja u Hrvatskoj!
Andrej Kramarić donio izjednačenje Hrvatskoj protiv Kanade, pa Livaja za preokret.

Kramarić i Livaja pogodili

E. Ganibegović

Hrvatska je nakon užasnog starta utakmice uspjela da dođe do preokreta protiv Kanade.

Kanada je povela protiv Hrvatske već u drugoj minuti utakmice preko Davisa koji je tako postao prvi igrač koji je postigao gol za Kanadu na Svjetskim prvenstvima.

Krenula je Hrvatska po izjednačenje, a veliku šansu u 22. minuti propušta Livaja.

Četiri minute kasnije gol postiže Andrej Kramarić, ali suci su njega i njegove saigrače razočarali jer su signalizirali ofsajd.

Livaja je zatim propustio još jednu šansu, odnosno Borjan je sjajno dobranio, a onda konačno Vatreni stižu do izjednačenje.

Perišić je sjajno uposlio Kramarića, a ovaj pogađa za 1:1. Gol pogledajte OVDJE

Hrvatska je imala psihološki momenat na svojoj strani i iskoristila ga osam minuta nakon izjednačujućeg pogotka.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Ako je bio kriv za gol Kanade, Juranović se iskupio kod drugog gola Vatrenih. Sjajno je asistirao za Livaju, a igrač Hajduka pogađa mrežu Borjana za 2:1. Gol Marka Livaje pogledajte klikom OVDJE

Pozicija Tim Broj utakmica Bodovi Gol-razilka
1. Maroko 2 4 2:0
2. Hrvatska 2 4 2:1
3. Belgija 2 3 1:2
4. Kanada 2 0 1:3

Trenutno je pauza između dva poluvtemena, a Hrvatska igra sve bolje i bolje. Sjajnu utakmicu gledamo i vidjet ćemo hoće li Hrvatska uspjeti Kanadu otpisati kada je u pitanju borba za plasman u osminu finala.

lalinjo
Hrvatska puno kvalitetnija,samo što Kanada nadoknađuje to sa trkom i agresivnošću,mislim da Kanada nema nikakve šanse u ovoj utakmici.