Dennis Hadžikadunić, njegovi saigrači i cijela Njemačka u nevjerici nakon autogola golmana HSV-a!

Ni sam golman nije mogao da vjeruje šta je uradio

Esmer Oštraković
Teme:

U toku je utakmiva 15. kola 2. Bundeslige između St. Paulija i HSV-a, a trenutni rezultat je 2:0 za domaći tim.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Dennis Hadžikadunić je na klupi na ovoj utakmici, te nije učestvovao u sramoti svojih saigrača kod drugog gola.

Praktično da nije bilo ozbiljnije prilike niti na jednoj strani sve do 15. minute kada je i postignut prvi gol.

Hartel je centrirao iz kornera, a loptu je dočekao Jackson Irvine koji je matirao golmana gostujuće ekipe.

Pet minuta kasnije nova sjajna šansa za domaću ekipu. Ovaj put probao je Hartel, ali golman HSV-a brani njegov udarac.

Minut kasnije domaći tim stiže do 2:0, ali je gol Eggesteina na kraju poništen zbog nedozvoljene pozicije.

Detalj o kojem pričaju svi u Njemačkoj desio se u 27. minuti, a u glavnoj ulozi bio je golman gostujuće ekipe.

Naime, pokušali su igrači HSV-a od gol-auta da pokrenu neku akciju, ali su na kraju postigli nevjerovatan autogol.

Potražite više informacija na temu 2. Bundesliga:

Golman HSV-a, Daniel Heuer Fernandes je na nevjerovatan način zatresao svoju mrežu i donio prednsot od 2:0 domaćem timu.

Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.