
Nekadašnji fudbaler Željezničara i Čelika
Husić ipak ne ide u Njemačku, predstavljen kao pojačanje makedonskog prvoligaša
Prije nekoliko dana su se pojavile informacije da će bh. fudbaler Senad Husić karijeru nastaviti u redovima njemačkog niželigaša, SV 1919 Neuhofa.
Međutim, danas preokret - Husić neće zaigrati za pomenuti njemački tim.
Prvoligaš iz Sj. Makedonije KF Renova je danas predstavio Senada Husića kao svoje novo pojačanje.
Ovaj 30-godišnji bočni fudbaler je bio bez kluba od zime kada je napustio kosovski Llapi, a sada je pronašao novi angažman u komšiluku s obzirom da je Renova tim iz Džepčišta (okolina Tetova), mjesta u blizini granice između Sj. Makedonije i Kosova.
Welcome Senad Husiç 💪💪💪 #FORCARENOVA🔵⚪️
Posted by K.F Renova on Wednesday, July 8, 2020
Husić je u dosadašnjoj karijeri nastupao još za kalesijsku Bosnu, gradačačku Zvijezdu, Čelik, Željezničar, mađarski Diosgyor i IFK Amal u Švedskoj.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.