I Edin Višća je samo od krvi i mesa

Bh. fudbaler promašio penal

Ekipe Basaksehira i Kayserispora u ovim momentima igraju susret 33. kola Superlige.

Nakon prvog poluvremena domaćin vodi sa 1:0 golom Tekdemira, a prednost je mogla biti i veća da je Edin Višća bio precizniji s bijele tačke u 36. minuti.

Bh. reprezentativac rijetko maši penale, ali ovog puta je uspješniji od njega bio golman gostiju Silviu Lung.

Treba reći da je Višća zaista dobro šutirao jer je lopta išla u sami ćošak te je bila vrlo brza, ali gostujući golman je to sjajno odbranio.

Inače, u ovoj utakmici Basaksehir može obezbijediti prvu titulu šampiona dok Kyserispor može ispasti iz lige.