Vratili se u Seriju A
I staro i mlado dočekalo junake: U Parmi se sinoć nije spavalo
Fudbaleri Parme uspjeli su da se vrate u Seriju A nakon što su prije nekoliko godina izbačeni čak u Seriju D.
Parma je sinoć savladala sa 2:0 ekipu Spezije na kraju su uspjeli da se plasiraju u Seriju A jer je Foggija u posljednjim minutama izjednačila protiv Frosinonea i tako poslala Parmu i najelitniji rang italijanskog fudbala.
Nakon što se Parma uspjela vratiti tamo gdje pripada na ulicama ovog grada nastala je prava euforija. Navijači Parme su se okupili na Gradskom trgu gdje su strpljivo čekali svoje fudbalere da se vrate sa gostovanja.
Iako je autobus s igračima Parme stigao tek u dva sata ujutro mnogi igrači ovog kluba ostali su bez teksta kada su vidjeli da ih na trgu čeka nekoliko hiljada navijača koji slave uspjeh ovog tima. Slavlje navijača i igrača Parme trajalo je do ranih jutarnjih sati.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.