Ibrahim Šehić po prvi put u sezoni sačuvao mrežu i sačuvao tri boda svom timu

Izabran je i za igrača utakmice

E. Ganibegović

Ibrahim Šehić danas je po prvi put u sezoni sačuvao svoju mrežu i bio junak pobjede svog tima u Saudijskoj Arabiji.

U okviru 7. kola Saudi Pro lige Al Khaleej je slavio na gostovanju kod Al Akhdouda rezultatom 0:1.

Prva minuta sudijske nadoknade gostima je donijela penal, ali je Martins promašio.

Drugi dosuđen penal gosti ipak nisu mogli promašiti. U 60. minuti s 11 metara za pobjedu pogađa Narey.

Kod gostiju je osim Nareyja junak pobjede bio i naš Ibrahim Šehić, koji je s nekoliko odbrana spasio bodove svom timu.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine izabran je i za igrača utakmice, a treba istaći da je ovo prvi put u sezoni da je sačuvao mrežu.

Bez obzira na to, ranije se jednom našao u timu kola.

Njegov tim nalazi se na desetoj poziciji s osam osvojenih bodova, dok je Al Akhdoud s četiri na 15. mjestu.