Samo je pogledom pratio loptu: Šehić lobovan u porazu Konyaspora

Primio dva gola

Admin Čaušević

Ibrahim Šehić nije imao svoj dan na meču Karagumruk - Konyaspor.

Šehić je dva puta vadio loptu iz svoje mreže u porazu Konyaspora rezultatom 2:1.

Bh. reprezentativni golman se nije proslavio kod drugog gola Karagumruka kada je lobavan sa ivice kaznenog prostora.

Šehić je loptu samo mogao ispratiti pogledom nakon što je u 81. minuti zaista genijalan lob uputio Ndiaye.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Inače, sve tri gola su postignuta u nastavku. Bertollaci je doveo domaće u vodstvo, Ndiaye je povisio na 2:0, a konačan rezultat postavio je Jevtović.