Ibrahim Šehić primio dva gola na otvaranju sezone u drugom rangu turskog fudbala

Loš početak

Prvi golman reprezentacije BiH Ibrahim Šehić primio je dva gola na prvom meču sezone u drugom rangu turskog fudbala.

Erzurum je na svom terenu iščupao bod protiv Istanbulspora, a meč je završen rezultatom 2:2.

Gosti bolje otvaraju meč. Golovima Yildirima u šestoj i 34. minuti meča dolaze do 0:2, što je bio rezultat prvog poluvremena.

Ipak, u nastavku Erzurum dolazi do jednog boda. Prvo je u 52. minuti Antalyali pogodio za 1:2, da bi u 67. minuti jedan bod domaćim donio Bassan.

Šehić se ovog ljeta povezivao sa odlaskom iz Erzuruma, ali za sada je on još uvijek član ovog tima.