Ibričićeva majstorija šokirala legendu Juventusa

Bivši reprezentativac BiH kao vino

Nekadašnji reprezentativac BiH Senijad Ibričić postigao je novi gol za Domžale.

I dok igrači s 34 godine odlaze u mirovinu, Ibričić u Sloveniji proživljava novu mladosti i iz kola u kolo oduševljava tamošnju javnost svojim igrama.

Ibričićeve magije nije nedostajalo ni večeras kada su Domžale u sklopu 31. kola slavile važnu pobjedu nad Taborom. Do pobjede od 2:1 su domaći došli teže od očekivanog, a junak je bio upravo naš fudbaler koji je pobjedonosni gol zabio duboko u sudijskoj nadoknadi.

Nakon što je prvo poluvrijeme završeno bez pogodaka, Jakupović je u 65. minuti Domžalama donio vodstvo koje je trajalo do samog finiša utakmice. U 87. minuti za 1:1 je pogodio Fahd i sve je vodilo ka tome da će doći do podjele bodova, no onda se ukazao Ibričić i fantastičnim golom iz slobodnjaka donio trijumf Domžalama.

Ibričiću je ovo deseti gol u sezoni i definitivno će biti jedan od najzaslužnijih ako Domžale sačuvaju prvoligaški status.

Na klupi Tabora je, za one koji ne znaju, proslavljeni italijanski fudbaler Mauro Camoranesi koji je svojevremeno ostavio veliki trag noseći dres Juventusa.