Icardi vratio Inter na vrh

Pobjeda Nerazzurra u Empoliju

Fudbaleri Intera sačuvali su vodeću poziciju nakon 18 odigranih kola italijanske Serie A.

Nerazzurri su večeras kao gosti savladali ekipu Empolija s minimalnih 1:0, te su prestigli Fiorentinu na prvom mjestu.

Dosta dobar meč su odigrala ova dva tima, a na kraju je jedan gol odlučio pobjednika. Igrala se nadoknada prvog poluvremena kada je Mauro Icardi pogodio za prednost od 1:0.

Nastavak je također donio nekoliko jako dobrih šansi na obje strane. Međutim, pogodaka u drugom poluvremenu nije bilo, te je ostalo 1:0 za tim iz Milana.

Inter je vodeći tim Serie A sa 39 bodova, dok je Empoli osmi sa 27 bodova.