Igman se porazom oprostio

Rudar slavio u Konjicu

Igman i Rudar odmjerili su snage u 30. kolu Prve lige FBiH, a gosti iz Kaknja slavili su na kraju s 2:1.

Susret u Konjicu nije imao nikakav rezultatski značaj, pošto je Igman ranije ispao iz lige, dok je Rudar bio bezbrižan na sredini tabele.

Domaći nogometaši poveli su nakon 14 minuta igre, a gol je postigao Amel Bajrić.

Gosti iz Kaknja uspijevaju u nastavku da dođu do izjednačenja, a za 1:1 pogodio je Čehajić, da bi u sudijskoj nadoknadi Petrović zatresao mrežu Igmana za trijumf Rudara.

Igman - Rudar 1:2 (Bajrić 14/ Čehajić, Petrović 91)

Potražite više informacija na temu Prva liga Federacije BiH:

Igman: Vrače, Pirija, Kadić, Đapo, Kudra, Kovačević, Graho, Murtić, Bajrić, Ćosić, Mujezinović

Rudar: Bekan, Dučić, Hrustanović, Topalović, Čehajić, Petrović, Neimarlija, Ramić, Goralija, Kobilica, Čizmić

Zaprati FK Igman Konjic, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: