Irci, čuvajte se: Raspucani Višća i za vas ima recept!

Dvostruki strijelac u duelu sa Bajićevim Konyasporom

Danas su u okviru 9. kola turske Super lige snage odmjerili Basaksehir i Konyaspor, ekipe u kojim nastupaju dva bivša fudbalera Željezničara - Edin Višća i Riad Bajić.

Mnogo više uspjeha imao je aktuelni bh. reprezentativac Edin Višća, koji je sa dva nova gola potvrdio da se nalazi u životnoj formi.

Basaksehir je slavio sa 4:0, a u vodstvo je stigao u 28. minuti pogotkom Irteguna. Na 2:0 je u 68. minuti povisio Višća, da bi devet minuta kasnije Batdal postigao treći gol za svoj tim.

Konačnih 4:0 postavio je u 82. minuti ponovo sjajni Edin Višća, kojem je ovo bio već šesti pogodak u novoj sezoni.

U početnom sastavu Konyaspora našao se i drugi bh. internacionalac Riad Bajić, koji je iz igre izašao u 64. minuti.