Fantastičan pogodak Irfana Hadžića za Akhisar

Remizirali protiv Boluspora

E. Čaušević

Fudbaleri Akhisarspora remizirali su danas na svom terenu protiv Boluspora (2:2) u meču devetog kola turske 1. lige.

Odličan meč odigrao je i novi bh. reprezentativac Irfan Hadžić koji je ponovo uspio zabiti pogodak. Hadžić igra u sjajnoj formi i zbog toga nije iznenađenje što se našao na spisku Dušana Bajevića.

Hadžić se u centru pažnje našao u 36. minuti kada je postigao sjajan pogodak za 2:1. Bh. napadač se mogao proslaviti početkom drugog dijela, ali nažalost nije uspio da iskoristi penal.

Do kraja meča gosti su došli do boda nakon što je sudija svirao penal za njih. Gol Bolusporu donio je Yilman u 83. minuti.