Peljto pokazao crveni karton i dosudio penal za Marseille u Moskvi, ali velikan nije znao pobijediti

Bh. sudije na dužnosti na meču Lokomotiv - Marseille

Lokomotiv Moskva i Marseille remizirali su večeras rezultatom 1:1 u susretu 1. kola Evropske lige.

Ovaj duel u Moskvi sudila je bh. ekipa na čelu sa najboljim bh. sudijom Irfanom Peljtom, a pomoćnici su mu bili Davor Beljo i Damir Lazić. Četvrt sudija je bio Miloš Gigović.

Nakon što je prvo poluvrijeme okončano bez golova, nastavak donosi dosta uzbuđenja, a prvi do gola stiže Marseille.

Peljto u 58. minuti pokazuje na bijelu tačku za goste. Usput je dao drugi žuti karton za Tiknizyana, koji je morao ranije pod tuš, a Cengiz Under je zabio penal za vodstvo od 1:0.

Marseille nije uspio da na vrijeme završi meč, a kazna je stigla u 89. minuti kada Anjorin odlično zabija za 1:1.

Eno30
9 izmjena crveni karton penal a on samo 3 min produzio utakmicu. To je trebo minimum 6 min produziti