Užas već u 1. minuti - Fudbaler Istre doživio tešku povredu!

Jako ružne scene

E. Oštraković

U toku je utakmica SuperSport HNL-a između Istre i Varaždina, a nakon prvog poluvremena Istra vodi sa 1:0. Gol su postigli u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

Sve je nekako palo u drugi plan već na samom početku utakmice, a razlog je teška povreda igrača domaće ekipe.

Naime, Luka Hujber, igrač domaće ekipe nespretno je pao na travnjak, a tom prilikom je došlo do teže povrede.

Prije samog početka utakmice upriličena je ceremonija upravo u čast Luke Hujbera koji je dobio priznanje zbog 100. nastupa u dresu Istre.

Upravo taj stoti nastup ostat će mu urezan duboko u pamćenje, a sigurno je da bi ga volio što prije zaboraviti.

Umjesto da ga pamti po tome što su mu svi aplaudirali i čestitali zbog stotog nastupa u dresu Istre, pamtit će ga po povredi.

Sama utakmice nije ni počela "kako treba", a Hujber je doživio jako tešku povredu i morao je biti zamijenjen.

On je nespretno pao na travnjak nedugo nakon što je utakmica počela, a tom prilikom došlo je do teške povrede.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Njemu je nekoliko minuta pružana pomoć, na kraju je uz pljesak sa tribina napustio teren.

Kako govore prve informacije radi se o lomu ruke, ali sigurno je da treba sačekati zvanično saopštenje Istre.