Italija se poigrala sa Grcima i u fantastičnoj formi čeka BiH!

Azzurri uvjerljivi

Reprezentacija Italije razbila je večeras u Atini selekciju Grčke rezultatom 0:3.

Azzurri su od samog početka krenuli veoma ofanzivno i na kraju su zasluženo upisali tri boda.

Nakon nekoliko dobrih šansi u 23. minuti Italija je povela. Barella je pogodio za prednost od 0:1.

Nije se tim Roberta Mancinija zaustavio na vodstvu, već je krenuo dalje u napade protiv u tim trenucima očajne odbrane Grčke.

Napadačka igra Azzurrima se isplatila već u 30. minuti. Lorenzo Insigne je fantastično pogodio za 0:2.

Samo tri minute kasnije i treći gol u mreži domaće selekcije. Leonardo Bonucci je na pravom mjestu nakon ubačaja Emersona za 0:3.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku meča smo vidjeli nekoliko odličnih šansi na obje strane.

Međutim, mreže su mirovale. Ostalo je 0:3 za Italiju koja je tako pokazala da će ih zaista teško iko zaustaviti na putu ka Evropskom prvenstvu.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Kvalifikacije za EP:

Grčka - Italija 0:3

Rajvosa2019
Mancini gospodin - hlacice / kosulja / kravata - maneken // a nas Robert u trenerci kao cigo iz Buca Potoka jos otego stomacinu kao da nosa dvojke u 9 mjesecu
8 0
Rajvosa2019
Nek nam je dragi Bog na pomoci protiv ovakve Italije , vode 3:0 u gostima / bore se za svaku loptu / a mogli su jos 2 komada uvalit a Manicini sa klupe urla avanti i pokazuje im da dalje napadaju